The new jiangsdanton, the replica watches uk home of the wrist watch exhibition at Geneva, is a replica watches perfect round, aesthetic essence and swiss replica watches harmonious ratio. Inspired by the style created by jiang in the swiss replica watches 1950s, the Patrimony series is a model of minimalism.

سمینار آموزشی داوری


  • نوشته شده در : 1398/09/18
  • تعداد بازدید : 929


برگزاری سمینار آموزشی با عنوان" ظرفیت ها و امتیازات مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران برای حل و فصل اختلافات تجاری"


هر ساله دوره‌های آموزشی در خصوص آشنایی و آموزش روش‌های حل و فصل اختلاف با تاکید بر شیوه داوری با حضور جمعی از فعالین اقتصادی در اتاق بازرگانی ایران برگزار می‌شود. با توجه به ضرورت آشنایی هرچه بیشتر شرکت‌های تجاری و بازرگانان با نهاد داوری سازمانی و با توجه به میزان دعاوی مطروحه در حوزه تجارت و بازرگانی و نیز با توجه به نواقص قراردادی، به ویژه از حیث عدم تعیین مرجع حل و فصل اختلاف یا درج شرط حل اختلاف به صورت مبهم و قابل تفسیر، مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران در نظر دارد دوره آموزشی با عنوان " ظرفیت‌ها و امتیازات مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران برای حل و فصل اختلافات تجاری" را پیرو تفاهم نامه همکاری مورخ 1396/3/27 بین مرکز و انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان ایران، برگزار نماید. علاقه مندان به شرکت در این سمینار آموزشی جهت ثبت نام با شماره 66900230 (انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان ایران) تماس حاصل نمایند.

تاریخ: دوشنبه مورخ 1398/10/9

ساعت: 8:30 الی12:30

محل: طبقه هشتم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران

دیدگاه های کاربران

سمیه فلسفی

1398/09/23
با سلام و عرض ادب احتراما اینجانب سمیه فلسفی ارشد حقوق تجارت بین الملل تمایل دارم در سمینار آموزشی ظرفیت‌ ها و امتیازات مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران برای حل و فصل اختلافات تجاری شرکت نمایم خواهشمند است جهت حضور در سمینار فوق الذکر اقدامات لازم را مبذول فرمایید. با سپاس از بذل توجه شما

ارسال دیدگاه:


نام :
ایمیل :
دیدگاه :
تصویر امنیتی :
Captcha