The new jiangsdanton, the replica watches uk home of the wrist watch exhibition at Geneva, is a replica watches perfect round, aesthetic essence and swiss replica watches harmonious ratio. Inspired by the style created by jiang in the swiss replica watches 1950s, the Patrimony series is a model of minimalism.

برگزاری سومين بخش از دوره عمومی آموزش داوری در اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي ايران


  • نوشته شده در : 1398/05/20
  • تعداد بازدید : 655


روز چهارشنبه شانزدهم مرداد ماه 1398 ، سومین بخش از دوره عمومی آموزش داوری تحت عنوان " قلمرو حمایت و نظارت قضایی بر آراء داوری" با استقبال وسیع علاقمندان برگزار شد.


روز چهارشنبه شانزدهم مرداد ماه 1398 ، سومین بخش از دوره عمومی آموزش داوری تحت عنوان " قلمرو حمایت و نظارت قضایی بر آراء داوری" با استقبال وسیع علاقمندان برگزار شد. در این دوره، جمعی از دانشجویان حقوق و وکلای دادگستری و فعالان در حوزه حقوق و رویه داوری شرکت نمودند. در این دوره آموزشی جنابان آقایان دکتر سید مفید کلانتریان (قاضی سابق دادگستری- وکیل دادگستری) و دکتر همایون رضایی نژاد (رئیس شعبه 36 دادگاه عمومی حقوقی تهران) به عنوان مدرسین، مطالبی را در خصوص مباحثی مانند ابلاغ رای داوری، جهات ابطال رای داوری و آثار آن و نیز اجرای رای داوری به طور مبسوط ارائه و در پایان به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند. در بخش پایانی این نشست دکتر محسن محبی دبیرکل مرکز داوری اتاق ایران در سخنان کوتاهی اظهارداشتند دوره‌های آموزشی که مرکز داوری اتاق بازرگانی برگزار می‌کند، بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته بطوریکه چند ساعت پس از آگهی، متقاضیان زیادی مراجعه می‌کنند و ظرفیت کلاس‌ها تکمیل می‌شود. این امر به نوبه خود باعث خوشحالی است زیرا حکایت از توجه و اقبال حقوقدانان و وکلای دادگستری و دانشجویان به مباحث حرفه ای داوری می‌کند. وی اضافه کرد قصد ما در این دوره ها، آموزش تئوری یا دکترین نیست بلکه تاکید ، بر آموزش ظرائف و ریزه کاری‌های عملی داوری است و به همین دلیل اساتید و مدرسین، که دعوت می‌شوند از بین کسانی اند که علاوه بر اشراف بر مبانی نظری داوری، در عمل با مباحث داوری درگیرند و تجربیات خود را به بحث می‌گذارند و فرصت خیلی خوبی برای آموزش علمی و عملی است. در پایان این دوره آموزشی گواهی حضور شرکت کنندگان در دوره صادر و به ایشان تسلیم شد.

دیدگاه های کاربران

دیدگاهی برای این خبر ثبت نشده است!

ارسال دیدگاه:


نام :
ایمیل :
دیدگاه :
تصویر امنیتی :
Captcha