The new jiangsdanton, the replica watches uk home of the wrist watch exhibition at Geneva, is a replica watches perfect round, aesthetic essence and swiss replica watches harmonious ratio. Inspired by the style created by jiang in the swiss replica watches 1950s, the Patrimony series is a model of minimalism.

برگزاری همزمان دوره عمومی آموزش داوری در چهار استان


  • نوشته شده در : 1398/03/24
  • تعداد بازدید : 928


دوره عمومی آموزش داوری با همکاری دفاتر مرکز داوری اتاق ایران در اتاق های بازرگانی ارومیه، سنندج، کرمان و همدان، همزمان برگزار شد.


 

 

با همکاری و هماهنگی دفاتر مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران در چهار اتاق بازرگانی کشور (همدان - کرمان- ارومیه- سنندج) دوره های  عمومی آموزش داوری همزمان در سطوح مختلف برگزار شد. نخستین بخش از دوره عمومی آموزش داوری تحت عنوان "مبانی و مفاهیم حقوق و رویه داوری"  با حضور جمع کثیری از علاقه مندان به حقوق داوری و با تدریس جنابان آقایان یدا.. عسگری( اتاق همدان) و دکتر علیرضا ایرانشاهی( اتاق کرمان) برگزار شد. در این دوره ها  اساتید محترم در خصوص روش‌های حل و فصل اختلاف و موافقتنامه داوری، انواع و آثار آن و همچنین ویژگی‌های قرارداد داوری  توضیحاتی را به تفصیل برای علاقه مندان به این حوزه ارائه نمودند. همچنین به همت دفاتر مرکز داوری در اتاق‌های بازرگانی ارومیه و سنندج، سومین بخش از دوره عمومی آموزش داوری با عنوان "قلمرو حمایت و نظارت قضایی بر آراء داوری" با حضور به ترتیب جنابان آقایان دکتر عبدا.. خدابخشی و دکتر سید مفید کلانتریان برگزار شد. در این دوره‌ها اساتید محترم در خصوص ابلاغ و اجرای رای داوری ، شکایت از رای و آثار ابطال رای داوری مطالبی را به تفصیل برای علاقه مندان به حقوق داوری ارائه نمودند. به موجب گزارش واصله جمعاً بیش از 200 نفر از وکلاء و حقوقدانان در این دوره‌ها شرکت نموده اند.

دیدگاه های کاربران

دیدگاهی برای این خبر ثبت نشده است!

ارسال دیدگاه:


نام :
ایمیل :
دیدگاه :
تصویر امنیتی :
Captcha