The new jiangsdanton, the replica watches uk home of the wrist watch exhibition at Geneva, is a replica watches perfect round, aesthetic essence and swiss replica watches harmonious ratio. Inspired by the style created by jiang in the swiss replica watches 1950s, the Patrimony series is a model of minimalism.

ایجاد صفحه رویه قضایی در داوری در سایت مرکز داوري اتاق ايران


  • نوشته شده در : 1397/10/03
  • تعداد بازدید : 1363


صفحه "رویه قضایی " در راستای آشنایی علاقمندان با رویه قضایی و آرای محاکم دادگستری در خصوص داوری، در سایت مرکز راه اندازی شد.


در سال‌های اخیر به مدد تاسیس مرکز داوری اتاق ایران و انتشار 3 جلد مجموعه آراء داوری و همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی مرکز داوری در حوزه داوری، شناخت آراء و رویه محاکم دادگستری و تفسیر مقررات در حوزه داوری تجاری، مورد توجه روزافزون حقوقدانان قرار گرفته است. برای جامعه حقوقی کشور تنها تکیه بر متن قوانین و تفاسیر حقوقی اساتید حقوق به جهت وجود برخی اختلاف نظرات کافی نیست. مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران در راستای آشنایی هر چه بیشتر علاقمندان با رویه قضایی و آراء محاکم دادگستری در زمینه داوری تصمیم گرفت بخشی را در سایت مرکز داوری به رویه قضایی در داوری اختصاص دهد تا حقوقدانان و داوران و دانشجویان علاقمند به حقوق داوری، با رویه قضایی و آرائ محاکم دادگستری در موضوعات مرتبط با داوری بر اساس تقسیم بندی موضوعی دسترسی داشته باشند. این امر با هدف تحول در آموزش حقوق داوری و دقت هر چه بیشتر داوران در صدور آراء انجام پذیرفته و امکان مطالعه و نقد و برسی آراء محاکم در حوزه داوری را برای صاحب نظران مهیا و بستر لازم را نیز برای تعامل سازنده بین داوران و قضات فراهم خواهد ساخت.

برای مشاهده صفحه اینجا کلیک کنید. 

برچسب های خبر

دیدگاه های کاربران

دیدگاهی برای این خبر ثبت نشده است!

ارسال دیدگاه:


نام :
ایمیل :
دیدگاه :
تصویر امنیتی :
Captcha