The new jiangsdanton, the replica watches uk home of the wrist watch exhibition at Geneva, is a replica watches perfect round, aesthetic essence and swiss replica watches harmonious ratio. Inspired by the style created by jiang in the swiss replica watches 1950s, the Patrimony series is a model of minimalism.

برگزاری دوره جامع آموزش داوری در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران


  • نوشته شده در : 1397/08/28
  • تعداد بازدید : 1547


به همت مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران ، نخستین بخش از دوره جامع آموزش داوری( مقدماتی یک) با حضور جمعی از دانشجویان و علاقمندان به حقوق داوری، روز چهارشنبه بیست و سوم آبان ماه 1397 در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار گردید.


به همت مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران ، نخستین بخش از دوره جامع آموزش داوری( مقدماتی یک) با حضور جمعی از دانشجویان و علاقمندان به حقوق داوری، روز چهارشنبه بیست و سوم آبان ماه 1397 در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار گردید. در این دوره آموزشی 72 نفر شرکت داشتند و جناب آقای دکتر یدا.. عسگری ( داور مرکز داوری اتاق ایران، وکیل دادگستری و عضو هیات علمی دانشگاه) به عنوان مدرس دوره، مطالبی را در خصوص شیوه‌های جایگزین حل اختلاف، و تفاوت این شیوه‌ها با داوری ارائه نمودند. مدرس این دوره آموزشی در ادامه اظهار داشت داوری مهمترین و تنها شیوه حل و فصل اختلاف است که در آن، تصمیم داور برای طرفین اختلاف قطعی و الزام آور است و از حمایت دادگاه و قدرت اجرایی نیز برخوردار است. داوری مبتنی بر توافق و رضایت طرفین اختلاف است و روش خصوصی و جایگزین دادگاه است. ایشان در ادامه مباحث انواع داوری و ارکان آن، موافقت نامه داوری و انواع آن و نیز شرایط داور را به طور مبسوط ارائه نمودند و در پایان به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند.

دیدگاه های کاربران

دیدگاهی برای این خبر ثبت نشده است!

ارسال دیدگاه:


نام :
ایمیل :
دیدگاه :
تصویر امنیتی :
Captcha