The new jiangsdanton, the replica watches uk home of the wrist watch exhibition at Geneva, is a replica watches perfect round, aesthetic essence and swiss replica watches harmonious ratio. Inspired by the style created by jiang in the swiss replica watches 1950s, the Patrimony series is a model of minimalism.

برگزاري دوره جامع آموزش داوری (مقدماتی) در اتاق بازرگاني بندرعباس


  • نوشته شده در : 1397/07/27
  • تعداد بازدید : 906


به همت دفتر مرکز داوری اتاق ایران در اتاق بازرگانی بندرعباس، دوره مقدماتی آموزش داوری با حضور جمعی از دانشجویان و علاقمندان به حقوق داوری، روز پنجشنبه بیست و ششم مهرماه 1397 در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس برگزار گردید.


 

به همت دفتر مرکز داوری اتاق ایران در اتاق بازرگانی بندرعباس، دوره مقدماتی آموزش داوری با حضور هشتاد نفر از دانشجویان و علاقمندان به حقوق داوری، روز پنجشنبه بیست و ششم مهرماه 1397 در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس برگزار گردید. در این دوره آموزشی جناب آقای دکتر یدا.. عسگری ( داور مرکز داوری اتاق ایران، وکیل دادگستری و عضو هیات علمی دانشگاه) به عنوان مدرس مطالبی را در خصوص شیوه‌های جایگزین حل اختلاف، و تفاوت  این شیوه‌ها با داوری ارائه نمودند. مدرس این دوره آموزشی در ادامه اظهار داشت داوری مهمترین و تنها شیوه حل و فصل اختلاف است که در آن، تصمیم داور برای طرفین اختلاف قطعی و الزام آور است و از حمایت دادگاه و قدرت اجرایی نیز برخوردار است. داوری مبتنی بر توافق و رضایت طرفین اختلاف است و نیز روشی خصوصی و جایگزین دادگاه است. ایشان در ادامه به موضوعاتی نظیر انواع داوری و ارکان آن و همچنین موافقت نامه داوری و انواع آن و شرایط داور، پرداختند.

دیدگاه های کاربران

دیدگاهی برای این خبر ثبت نشده است!

ارسال دیدگاه:


نام :
ایمیل :
دیدگاه :
تصویر امنیتی :
Captcha