برگزاري دوره جامع آموزش داوری مقدماتی (2)

  • نوشته شده در : 1397/07/06
  • 0 دیدگاه
  • تعداد بازدید : 1314

به همت دفتر مرکز داوری اتاق ایران در اتاق بازرگانی اراک، دوره جامع آموزش داوری مقدماتی (2) با حضور جمعی از دانشجویان و علاقمندان به حقوق داوری، روز پنجشنبه مورخ 1397/7/5در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی برگزار گردید.

 

به همت دفتر مرکز داوری اتاق ایران در اتاق بازرگانی اراک، دوره جامع آموزش داوری مقدماتی (2) با حضور تعداد 60 نفر از دانشجویان و علاقمندان به حقوق داوری، روز پنجشنبه مورخ 1397/7/5در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی برگزار گردید. در این دوره آموزشی آقای دکتر بابک شید ( داور مرکز داوری اتاق ایران، وکیل دادگستری و عضو هیات علمی دانشگاه ) به عنوان مدرس دوره در خصوص چگونگی طرح دعوا، تعیین داور، اوصاف داور، صلاحیت داوری، داوری پذیری، مدت داوری، جلسه رسیدگی، ارزیابی ادله اثبات دعوا، ارکان رای داوری، ابلاغ رای داوری، پایان داوری و هزینه‌های داوری مطالبی را به تفصیل برای شرکت کنندگان ارائه نمودند و در پایان به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند.

  در پایان این دوره آموزشی، جناب آقای حامد سید اشرفی مسئول دفتر مرکز داوری اتاق ایران در اتاق بازرگانی اراک از شرکت کنندگان و نیز استاد و مدرس دوره جناب آقای دکتر بابک شید تشکر نموند و اظهار امیدواری کردند دوره پیشرفته آموزش داوری در سریع‌ترین زمان ممکن برگزار خواهد شد.  

 

لازم به ذکر است که این دوره آموزشی حسب تفاهم نامه منعقده و هماهنگی‌ها و تعامل مناسب آقای حامد سید اشرفی با سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی، در محل این سازمان برگزار شد.