The new jiangsdanton, the replica watches uk home of the wrist watch exhibition at Geneva, is a replica watches perfect round, aesthetic essence and swiss replica watches harmonious ratio. Inspired by the style created by jiang in the swiss replica watches 1950s, the Patrimony series is a model of minimalism.

اطلاعيه مهم در خصوص تغيير شرايط شرکت کنندگان و تمديد مهلت ثبت نام مسابقات داوري تجاري


  • نوشته شده در : 1396/10/04
  • تعداد بازدید : 737


نظر به درخواست و پیشنهاد تعداد زیادی از علاقمندان به شرکت در مسابقات و با درنظر گرفتن مشکلات فنی رخ داده در ساعات پایانی ثبت‌نام سومین دوره، و نیز با هدف افزایش امکان حضور تمامی علاقمندان در این رقابت‌ها، کمیته اجرایی مسابقات تغییرات زیر را تصویب و به شرح زیر اعلام نموده است.


نظر به درخواست و پیشنهاد تعداد زیادی از علاقمندان به شرکت در مسابقات و با درنظر گرفتن مشکلات فنی رخ داده در ساعات پایانی ثبت‌نام سومین دوره، و نیز با هدف افزایش امکان حضور تمامی علاقمندان در این رقابت‌ها، کمیته اجرایی مسابقات تغییرات زیر را تصویب و اعلام می‌نماید:

١- مهلت ثبت‌نام در سومین دوره مسابقات داوری تجاری تا ۱۵ دی ١٣٩٦ تمدید می‌گردد.

٢- جدول برگزاری مسابقات متناسب با تمدید فوق در اسرع وقت به روز آوری خواهد گردید.

٣- محدودیت سال‌های اشتغال وکلا حذف می‌گردد. لذا تمامی دانشجویان و دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد و دکترای حقوق، دانش‌آموختگان کارشناسی حقوق، کارآموزان وکالت و وکلای دادگستری، بدون محدودیت می‌توانند در این مسابقات شرکت نمایند. (به روال سابق، حداکثر نیمی از اعضای هر تیم می‌توانند از دانشجویان کارشناسی تشکیل گردد.)

٤- برای جلوگیری از تضییع حقوق تیم‌هایی که در موعد مقرر ثبت‌نام نمودند، تمامی تیم‌ها تا ۱۵ دی ۱۳۹۶ مجاز به ویرایش، حذف یا اضافه اعضای تیم و یا انصراف از شرکت در مسابقات خواهند بود.

٥- اعضای تیم‌های برگزیده سومین دوره مسابقات، یک یا ترکیبی از فرصت‌های زیر را دریافت خواهند نمود:

- اسامی ایشان از سوی دبیرخانه مسابقات به مرکز داوری اتاق ایران پیشنهاد می‌شود تا پس از انجام بررسی‌های تخصصی لازم و با رعایت مقررات مرکز، به لیست داوران جوان اضافه گردد.
- از سوی دبیرخانه مسابقات به مرکز منطقه‌ای داوری تهران معرفی می‌گردند تا پس از انجام بررسی‌های تخصصی لازم و با رعایت مقررات مرکز، فرصت یک دوره کارآموزی به ایشان اعطا گردد.
- از سوی دبیرخانه مسابقات به مراکز برگزارکننده معرفی می‌گردند تا پس از انجام بررسی‌های تخصصی لازم و با رعایت مقررات مرکز، امکان حضور (به عنوان مستمع) در یک جلسه داوری سازمانی واقعی به ایشان اعطا گردد.

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت مسابقات مراجعه نمایند. 
 

دیدگاه های کاربران

دیدگاهی برای این خبر ثبت نشده است!

ارسال دیدگاه:


نام :
ایمیل :
دیدگاه :
تصویر امنیتی :
Captcha