دوره مجازي آنلاين حمل و نقل جاده اي بين المللي کالا (IRU)

  • نوشته شده در : 1399/09/24
  • 0 دیدگاه
  • تعداد بازدید : 770

با توجه به موقعیت جغرافیایی و مرزهای طولانی ایران با کشورهای همسایه، صنعت حمل و نقل در کشور یکی از بخش های مهم اقتصادی و دارای پتانسیل های بالای اشتغال زایی و ایجاد ارزش افزوده می باشد. در این میان حمل و نقل جاده ای کالا با وجود مرزهای گسترده در  ۱۶ استان کشور و مناطق آزاد و ویژه، شرایط مناسبی جهت توسعه و ایجاد اشتغال دارد.
 از این رو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی به عنوان #مجریانحصاریآکادمیایروسوییس جهت اجرای این آموزش ها در ایران، با برگزاری دوره آموزشی حمل و نقل بین المللی جاده ای کالا، زیر نظر آکادمی بین المللی ایرو سوییس (ورهIRU)، تلاش می کند بستر مناسبی جهت آموزش و توانمندسازی فعالان اقتصادی در حوزه های #حملونقل، ترانزیت و تجارت خارجی ایجاد نماید که استقبال از دوره های متعدد برگزار شده نشان از پتانسیل های بالای این بخش می باشد.
با توجه به همه گیری بیماری کرونا، دوره  حمل و نقل جاده‌ای بین المللی کالا (IRU) از ۱۱ دی ماه ۱۳۹۹ به صورت مجازیآنلاین برگزار خواهد شد که موقعیت مناسبی برای فعالان اقتصادی سراسر ایران و تمامی فارسی زبانان ایجاد شده است تا علاوه بر شرکت در این دوره و اخذ مدرک بینالمللی ایرو، امکان ارتباط و تعامل با فعالان اقتصادی دیگر نقاط ایران و جهان و مدرسان خبره را پیدا کنند. 
شایان ذکر است مدت زمان این دوره آموزشی ۱۰۰ ساعت می باشد که در 10 هفته برگزار خواهد شد. همچنین ثبت نام در هر یک از عناوین آموزشی این دوره به صورت جداگانه امکان پذیر می باشد.
🗓#تمدید-مهلت ثبت نام/  شروع دوره از روز پنج شنبه11 دی ماه 
⏳مدت دوره: 100ساعت 
📎لینک ثبت نام:را از اینجا دریافت کنید.

📌📌لینک برگزاری کلاس(مجازی_آنلاین) پس از ثبت نام در اینجا ارسال خواهد شد

☎️تلفن تماس 05138842933  📱ارتباط  با ادمین Telegram و WhatsApp  از طریق شماره (09018319156)